Samsung Yenilenmiş Tablet

Yenilenmiş bir tablet satın alarak, uygun fiyatlarla sıfır bir ürün performansını elde edebilirsiniz. BTK onaylı, sertifika sahibi Novo Mobil tarafından gerçekleştirilen yenileme işlemi ile ilk günkü performansa sahip farklı Samsung tablet modellerini, bütçenizi zorlamadan, farklı ödeme avantajlarıyla kolayca satın alabilirsiniz.

Yenilenmiş Samsung Tabletlerde Hangi İşlemler Uygulanıyor?

Uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilen yenileme işlemi ile tabletlerde ilk günkü performansı elde edebilmek mümkün oluyor. Yenilenmiş Samsung tabletlerde, ilk olarak cihazın tüm parçalarını kapsayan, özel bir performans testi uygulanıyor. Bu test neticesinde, cihazda bulunan düşük performanslı ve hatalı parçalar belirlenerek, orijinal veya onaylı muadil parçalar ile değiştiriliyor.

Cihaz üzerinde bulunan herhangi bir darbe, çizik gibi kozmetik sorunlar da düzeltiliyor. Daha sonra, cihazın önceki sahibine ait veriler, özel yazılımlar ile geri getirilemeyecek şekilde silinerek yepyeni bir Samsung tablet ortaya çıkarılıyor./span>

Neden Yenilenmiş Tablet Satın Almalıyım?

Novo Mobil gibi BTK tarafından onaylanmış kurumlarca yapılan yenileme işlemlerinde, cihazların ilk günkü performansı elde edilip, tüm kozmetik sorunları giderilirken aynı zamanda çok uygun fiyatlarla teknolojiye ulaşabilmeniz de mümkün oluyor. Sıfır Samsung tablet fiyatlarına kıyasla, çok daha bütçe dostu fiyat aralıklarında, sıfır bir cihaza yakın performans gösteren yenilenmiş tabletler her geçen gün çok daha fazla tercih ediliyor.

Samsung Tablet Modelleri En Uygun Fiyatlarla Novo Mobil’de!

Uzman ekiplerce yenilenip, tüm testlerden başarıyla geçerek satışa sunulan Samsung tablet modelleri, en uygun fiyatlarlar Novo Mobil’de sizi bekliyor! Tüm ürünlerinde en az 12 ay garanti sunan Novo Mobil’de, tüm bankaların kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçenekleri ve bütçe dostu ödeme planlarıyla, siz de hemen uygun fiyatlarla bir Samsung tablet sahibi olabilirsiniz!/span>

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR