Apple Yenilenmiş Tablet

Bütçenizi zorlamadan, uygun fiyatlarla sıfır bir ürün gibi performans gösteren ikinci el iPad satın almak istiyorsanız, Novo Mobil güvencesi ile yenilenmiş iPad’ler, bütçe dostu fiyatlar ile bir tık ötenizde sizi bekliyor!

Uygun Fiyatlarla Yepyeni Bir iPad Sahibi Olun

iPad tablet fiyatları, her yeni çıkan model ile birlikte yükseliyor ve ulaşılması zor bir hale geliyor. Neyse ki, BTK onaylı yazılımlar ile yenilenen, kozmetik ve donanım performansı açısından sıfır bir cihaz ile benzer seviyeye gelen yenilenmiş tabletler ile uygun fiyatlarla teknolojiye erişmek çok kolay!

Uzun süreli garanti, kullanıcı desteği ve çok daha fazlasıyla, yenilenmiş iPad ve tablet modelleri Novo Mobil’de!/span>

Uzmanlar Tarafından Yenilenmiş Tabletler

Uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından özel testlerden geçirilerek kullanıcıları için hazırlanan tabletlerde, düşük performans gösteren veya hatalı olan tüm parçalar, orijinal veya onaylı muadilleri ile değiştiriliyor. BTK tarafından verilen sertifikaların güvencesi ve Novo Mobil’in tecrübeli ekibi ile gerçekleştirilen yenileme işlemi neticesinde, satışa sunulan cihazların ilk günkü performansına ulaşması sağlanıyor.

Çizik, darbe ve benzeri hasarları kontrol edilerek, kozmetik açıdan da eksikleri giderilen tabletler, Novo Mobil’de, minimum 12 ay garanti desteği ile kullanıcılara sunuluyor.

Novo Mobil Güvencesiyle Yenilenmiş iPad ve Tablet Modelleri Sizi Bekliyor

Artık iPad tablet fiyatları ile ilgili endişe etmenize gerek yok. Uzman ekibi ve yüksek müşteri memnuniyeti ile Novo Mobil’de hayallerinizin tabletine kolayca ulaşabilirsiniz. Sıfır bir tablet performansı gösteren, uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz bu cihazlar ile bütçenizi sarsmadan teknolojiye ulaşacaksınız.

Tüm bankaların kredi kartlarına 12 aya varan taksit imkanı da dahil olmak üzere, size en uygun ödeme yöntemleriyle, dakikalar içinde yenilenmiş bir tablet sahibi olabilirsiniz!.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR