1

 

Yenilenmiş Tabletler

Yeni bir tablet sahibi olmak için bütçenizi sarsmanıza gerek yok. Yenilenmiş tabletler ile Samsung, Apple gibi dünyaca ünlü teknoloji devlerine ait ürünleri, uzun süreli garanti ve uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Özel işlemler ile tamamen yenilenen refurbished tabletler, Novo Mobil güvencesi ile bir tık ötenizde!

Yenilenmiş Tablet Ne Anlama Geliyor?

Apple Ipad gibi ürünler de dahil olmak üzere pek çok farklı markaya ait tablet modelleri, yenileme işlemi sayesinde çok daha uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulabiliyor. Yenileme işlemi sırasında, özel testlerden geçirilen üründe bulunan hatalı veya düşük performanslı parçalar belirlenerek tamamen değiştiriliyor. Uzmanlar tarafından hazırlanan raporların sunulduğu bu işlem sırasında, cihazın önceki kullanıcısına ait tüm verileri geri getirilemez şekilde siliniyor.

Aynı şekilde, cihazın kozmetik sorunları da düzeltilerek en iyi performansı sunacak hale getiriliyor. Sıfır bir cihaza yakın hale gelen tablet modelleri, çok daha uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturuluyor.

Refurbished Tabletlerde Ne Gibi İşlemler Uygulanıyor?

Tabletlere yenileme işlemi uygulanırken, uzman ekipler tarafından, BTK tarafından onaylanan özel yazılımlar ile kondisyon testi gerçekleştiriliyor. Cihaz içerisinde, düşük performans gösteren veya hatalı olan parçalar belirlenerek, orijinal veya onaylı muadili yedek parçalar ile değiştiriliyor.

Performans testlerinin yanı sıra, satın alacağınız tabletin kozmetik olarak da en iyi hale geldiğinden emin olunuyor. Çizik, darbe gibi kozmetik sorunlar için de uygun işlemler gerçekleştirildikten sonra kullanıcılara sunuluyor.

Son olarak, tablette önceki kullanıcıya dair herhangi bir iz kalmaması adına özel silme teknikleriyle, veriler geri getirilemez şekilde kaldırılıyor. Böylece, en iyi fiyatlar ile yüksek performansta yepyeni bir tablet satın alabilmeniz mümkün oluyor.

Yenilenmiş Tabletler Ne Kadar Güvenilir?

TSE onaylı uzman bir ekip tarafından yenilenen tabletler, sıfır bir tablet gibi tüm testlerden geçerek satışa çıkarılıyor. Novo Mobil güvencesi ile satın alacağınız cihazlarda, performans ve kozmetik olarak her zaman en iyiyi elde etmeniz hedefleniyor. Gerek doğanın korunması gerekse teknolojik cihazlara çok daha uygun fiyatlarla erişimi sağlamasıyla, tüm dünyada, yenilenmiş cihazlara olan talep her geçen gün artıyor.

Bununla birlikte, satın alacağınız tablete minimum 12 ay boyunca garanti sunuluyor. Yüksek müşteri memnuniyeti garantisi ile çalışan Novo Mobil, farklı tablet modellerini, en yüksek performans ve en iyi fiyatlarla sizinle buluşturuyor.

Uygun Fiyatlarla Apple ve Samsung Tablet Sahibi Olun!

Novo Mobil güvencesi ile satın alabileceğiniz yenilenmiş tabletler sayesinde bütçenizi sarsmanıza gerek kalmadan düşlerinizdeki teknolojiye kavuşmak çok kolay. Apple ve Samsung tabletler de dahil olmak üzere, pek çok teknoloji devinin yenilenmiş cihazları, uygun fiyatlar ve uzun garanti avantajlarıyla sizlerle buluşuyor.

BTK tarafından onaylanan ve sertifikalanan yazılımlar aracılığıyla, uzman bir ekip tarafından yenilenen refurbished tabletler, tüm bankaların kredi kartlarına 12 aya varan taksit imkanıyla Novo Mobil’de sizi bekliyor!

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR