Xiaomi Yenilenmiş Cep Telefonları

Xiaomi, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat politikası ile sadık müşteriler edinmiş, 10 yıllık kısa bir sürede birçok ülkede en çok tercih edilen elektronik cihaz markalarından biri haline gelmiştir. Türkiye’de de geniş bir kitleye hitap eden Xiaomi cep telefonu modelleri yüksek performanslı ve uzun pil ömrüne sahip cep telefonları ile müşteri memnuniyetini korumayı sürdürüyor.

Xiaomi Yenilenmiş Cep Telefonu Neden Alınmalı?

Xiaomi yenilenmiş cep telefonları, uzman ekipler tarafından gerçekleştirilen yenileme işlemi sırasında pek çok özel testten geçiriliyor. Telefon içerisindeki düşük performans gösteren veya hatalı olan parçalar yenileniyor. Yine aynı şekilde, kozmetik olarak en iyi hale getirilen Xiaomi cihazınız, sıfır bir cihaza yakın seviyeye ulaşıyor. Tamamen sıfırlanan ve önceki kullanıcısına dair herhangi bir iz bırakılmayan bu cihazlar, uygun fiyatlarla, Novo Mobil garantisiyle sizinle buluşuyor.

Yenilenmiş Telefonlarda Kullanılan Yedek Parçalar Ne Kadar Güvenilir?

Her zaman orijinal muadili, yüksek kaliteli yedek parçalar kullanıyoruz. Tedarik ettiğimiz yedek parçaların her biri, uzman ekibimiz tarafından kontrol edilir ve sadece kalite standartlarımıza uygun parçalar kullanılır. Yedek parçanın cihaza monte ediliş yöntemi; kalitesi kadar büyük bir öneme sahiptir. Uzmanlığını kanıtlamış, TSE onaylı profesyonellerden oluşan onarım ekibimiz, en uygun yöntem ve araçları kullanarak, parça değişim işlemlerini hassasiyetle gerçekleştirir.

Xiaomi Yenilenmiş Cep Telefonu Alırken Tercih Edebileceğiniz Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

En avantajlı ve her zaman indirimli cep telefonu fiyatları Novo Mobil’de! Yüksek performanslı ve uygun fiyatlı yenilenmiş cep telefonlarına 12 aya varan taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Dilerseniz en yakın şubemize başvurarak işlemlerinizi nakit olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Tüm şubeler ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR