1

Samsung Yenilenmiş Cep Telefonları

Aradığınız akıllı telefon; güvenilir, sağlam ve uygun fiyatlı bir Samsung cep telefonu ise doğru yerdesiniz! Android deneyimini en üst seviyeye taşıyan Samsung yenilenmiş cep telefonu modelleri Novo Mobil’de!

Refurbished Samsung Cep Telefonları Ne Anlama Gelir?

Gerekli tüm performans testleri ve veri silme işlemleri BTK onaylı yazılım programı kullanılarak en doğru şekilde yapılır. Testlerin sonucunda elde edilen bilgiler sayesinde cihazın arızalı ve çizik/kırık parçaları değiştirilir. Açılmışkan tüm toz ve yüklerinden de kurtulan yenilenmiş cep telefonlarını yenisinden ayırt etmenizi sağlayacak tek bir farkı kalır: fiyatı!

Neden Samsung Yenilenmiş Cep Telefonu Satın Almalısınız?

Türkiye’de en çok talep gören cep telefonu markalarından biri olan Samsung bir yıl içinde birçok yeni telefon modeli çıkarıyor ve fiyatlar da giderek yükselebiliyor. Hayalinizdeki telefona sahip olabilmek için belki de artık bütçenizi zorlamanız gerekiyor. Novo Mobil ile en çok tercih edilen Samsung yenilenmiş cep telefonlarından birine uygun fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz.

Satın Aldığınız Yenilenmiş Cep Telefonu Arızalanırsa Hiç Endişe Etmeyin!

Size en yakın Novo Mobil bayisine giderek ya da yetkili teknik ekibimize ulaşarak konu hakkında en kısa sürede destek alabilirsiniz. Cihazınızdaki değişen tüm parçalar ve sunduğumuz hizmet 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Dilerseniz “sıvı teması, çarpma, düşme, kırılma” gibi arızaları da kapsayan bir hizmet almak için genişletilmiş sigorta hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Samsung Yenilenmiş Cep Telefonu Sahibi Olmak İstendiğinde Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde tek çekime ek, tüm kredi ve banka kartlarında geçerli 12 aya varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. BDDK’nın getirdiği düzenleme ile artık tüm yenilenmiş cihaz alışverişlerinde cep telefonu fiyatları 5.000 ₺ ve altı olanlarda 12 ay, 5.000₺ ve üstü fiyatlı cihazlarda ise 6 ay taksit imkanı online ve şubelerimizde mevcut. Peşin ödeme seçenekleri için size en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

 

Devamını Göster

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR