Oppo Yenilenmiş Cep Telefonları

2011 yılında beri akıllı telefon üreten ve kendisine ait işletim sistemine sahip olan teknoloji markası Oppo birçok ülkede; özellikle gençlerin çok tercih ettiği markalardan biri haline gelmiştir. Renkli ve dinamik görünümleri, yüksek kamera çözünürlüğü, geniş ekranları ve daha birçok özelliği ile dikkatleri üzerine çeken marka; yenilikçi yaklaşımı ile de merak uyandırmayı sürdürüyor.

Oppo Yenilenmiş Cep Telefonu Neden Tercih Edilmeli?

Oppo yenilenmiş cep telefonları, sıfır bir ürüne yakın performans gösterecek şekilde özel olarak hazırlanıyor. Önceki kullanıcıya dair herhangi bir iz barındırmayan, hatalı veya zayıf performans gösteren donanımları değiştirilen cihazlar, uygun fiyatlar ile kullanıcısıyla buluşturuluyor. Yenilenmiş telefonlarda sunulan uzun süreli garanti ile birlikte, yüksek teknoloji bir akıllı telefonu bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz.

Yenilenmiş Cep Telefonları Hangi İşlemlerden Geçer?

Tüm yenilenmiş ürünlerle birlikte, Novo Mobil tanılama ve silme raporlarını da sizlere sunuyor. Novo Mobil tarafından satın alındığı anda cihazın geçmişe dönük tüm verileri BTK onaylı silme programı ile geri döndürülemez şekilde silinir. Uzman ekibimiz en kaliteli yedek parçaları; en doğru yöntem ve ekipmanı kullanarak cihazların arızalı parçalarını onarırlar. Yenilenmiş telefona son olarak tekrar tanılama testi yapılarak en iyi duruma geldiği onaylanır ve satışa sunulur. 3 rapor da, yazılım tarafından otomatik olarak oluşturulur ve yeni kullanıcısına cihazla birlikte teslim edilir.

Oppo Yenilenmiş Cep Telefonlarının Garantisi Var mı?

Novo Mobil’den satın aldığınız tüm yenilenmiş cihazlar, satın alma tarihi itibariyle 12 ay boyunca garanti kapsamındadır.

Oppo Yenilenmiş Cep Telefonu Satın Alırken Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirsiniz?

Novo Mobil güvencesi ile satın alabileceğiniz Oppo yenilenmiş cep telefonu modellerinde, tüm banka kartlarına 12 aya varan taksit imkanları sizi bekliyor. Her zaman en uygun fiyatlar ile karşılaşacağınız Novo Mobil’de, ister kredi veya banka kartı isterseniz nakit olarak hayallerinizin cep telefonunu satın almak çok kolay.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR