Novo Mobil Sertifikaları

 

Novo Mobil ile yenilenmiş teknolojik cihazlarda her zaman en iyiyi alacağınıza emin olabilirsiniz. Bakanlık tarafından verilen sertifikalar ile uzman ekibinin 10 yılı aşkın tecrübesini birleştiren Novo Mobil, ikinci el ürün fiyatlarıyla, sıfır ürün performansına yakın cihazlar satın alabilmenizi mümkün kılıyor. 

 

Bakanlık Onaylı Akreditasyonlar ile Güvendesiniz!

 

Novo Mobil, TSE 13906 Yenileme Merkezi ve TSE 12134 Cep Telefonu Onarım Servisi akreditasyonları ile müşterilerine her zaman doğru ve en yüksek kalitede hizmeti vereceğini garanti ediyor. 

 

Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesini, gerekli sertifika ve eğitimler ile geliştiren Novo Mobil, en yüksek standartlarda yazılımlarla cep telefonlarının yenileme işlemini tamamlıyor. Cihazlarda yer alan hatalı ve hasarlı parçaları, orijinal veya onaylı muadilleri ile değiştirerek yüksek kaliteli refurbished cihazlar sunan firmamız, aynı zamanda tüm aşamalarda şeffaf raporlama ile kullanıcıları bilgilendiriyor. 

 

Ticaret Bakanlığı’nın onayı ve gerekli sertifikalar ile Türkiye’deki sayılı yetkili yenileme merkezlerinden biri olan Novo Mobil, her zaman için en yüksek kaliteye, en uygun fiyatlarla erişebilmeniz adına çalışıyor. 

altar grup sistem ve danışmanlık tic. a.ş. tse hizmet yeterlilik belgesi
yetkili yenileme merkezi altar grup sistem ve danışmanlık tic. a.ş. yenileme yetki belgesi
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR