Franchise Nedir?

Bir markanın belirli koşullar dahilinde, belirli bir maddi bedel karşılığında bağımsız yatırımcılar tarafından kullanılmasıdır. Franchising, sadece bir markanın isim hakkını almak değildir. Markanın kurumsal kimliği, iş işleyişi ve hizmet standartlarına uygun olarak çalışılması gerekir.

Novo Mobil Kimdir?

Altar Grup, 10 yılı aşkın elektronik cihaz onarım tecrübesi, güvenilir kaliteli yedek parça tedarik anlaşmaları ve yenileme süreçlerinde en verimli sonuçları veren BTK onaylı yazılım programları ile en kaliteli ve yüksek performanslı yenilenmiş cihazları uygun fiyatlara sunmak üzere Novo Mobil markasını kurmuştur. Faaliyetlerini kendi mağazaları, online pazar yeri ve franchise bayiler üzerinden gerçekleştiren Novo Mobil ikinci el telefon, tablet satın alma, cihaz kondisyonu tanılama, veri silme, onarım, yenilenmiş cihaz satışı, aksesuar satışı gibi birçok ürün ve hizmeti müşterilerine güvenle sunmaktadır.

Novo Mobil Franchise Sistemi Nasıl İşliyor?

Novo Mobil franchise bayileri, önceden belirlenen standartlara uygun olmaları ve anlaşılması durumunda yetkili alıcı ve yetkili satıcı olma hakkına sahip olurlar. Franchise bayi hizmete başlamadan önce mağazaların dekorasyon ve düzenlerinin marka kimliğine uygun hale getirilmesi ve çalışanların uygun hizmet standartlarına ulaşmaları için Novo Mobil uzman ekibi tarafından verilen eğitimlere katılmaları gerekmektedir. Uygunluk süreçlerini tamamlayan bayiler en kısa sürede faaliyetlerine başlamaktadır.

Siz de Yetkili Yenileme Merkezi Novo Mobil’in bünyesinde yer almak, ayrıcalıklardan yararlanmak ve uzun yıllar sürecek güvene dayalı iş ortaklığı ile geleceğe yatırım yapmak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurun. İlgili ekiplerimizce formunuz incelenecek ve en kısa sürede geri dönüş sağlanacak. Biliyoruz ki birlikte daha güçlüyüz!

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR