Novo Mobil Şubeleri

Uygun fiyatlarla teknolojiye erişmek istiyorsanız, yenilenmiş cep telefonu ve tablet seçenekleriyle Novo Mobil her zaman yanınızda! Türkiye’nin dört bir yanında yer alan şubelerimiz ile satın almak istediğiniz ürünü yakından görebilir, yenilenmiş cep telefonları ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şey için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yenilenmiş Cep Telefonu için Doğru Adrestesiniz!

Novo Mobil’in uzman ekibi ve tecrübeli kadrosu ile yenilenmiş cep telefonu, tablet gibi ürünlerde her zaman en iyi seçenekler sizi bekliyor. Uygun fiyatlar ile yenilenen, orijinal ve onaylı muadil parçalar ile ilk günkü performansına ulaştırılan ürünler, farklı ödeme seçenekleriyle kullanıcılarla buluşturuluyor. 

Neden Yenilenmiş Cep Telefonu Almalıyım?

Novo Mobil, geniş şube ağı ve teknik desteği ile size her zaman en kaliteli ürünü sunacağını garanti ediyor. BTK tarafından verilen sertifikalar ile özel olarak hazırlanan, kozmetik ve donanımsal açıdan en iyi şekilde yenilen ürünler, uygun fiyatlar ile kullanıcılarla buluşturuluyor. Her üründe en az bir yıl garanti sunan Novo Mobil, tüm ürünlerini özel ve yoğun performans testlerinden sonra satışa çıkarıyor.

Sıfır bir cep telefonu veya tablet yerine, yenilenmiş ürünleri tercih ederek hem bütçenize katkıda bulunabilir hem de doğanın korunması için destek olabilirsiniz. Atık tüketimini azaltan, aynı zamanda kullanıcılara uygun fiyatlarla teknolojiye erişme fırsatı sunan bu ürünler, Novo Mobil güvencesiyle, internet sitemizde veya şubelerimizde sizi bekliyor!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR