Novo Mobil Hakkında

Novo Mobil, mobil cihazlar üzerindeki 10 yılı aşkın tecrübesi ile Altar Grup bünyesinde kurulan, kullanıcılara yüksek performans ve kalitede, yenilenmiş cep telefonu ve tablet gibi ürünleri uygun fiyatlarla sunmak için yola çıktı.

Uzman bir ekip ile yenilenmiş cihazlar konusunda gerekli tüm akreditasyonlara sahip olan Novo Mobil, cep telefonu, tablet ve benzeri yüksek teknolojili ürünleri Türkiye’nin her yerindeki müşterileri ile buluşturuyor. Tam müşteri memnuniyetini hedefleyen Novo Mobil ile hayal ettiğiniz cihaza, en uygun fiyatlarla ulaşmak çok kolay!

iPhone ekranı, iPhone pili, iPhone parçaları, tamir, onarım

 

Refurbished Ne Anlama Geliyor?

İngilizce bir kelime olan Refurbished, “yenilenmiş” anlamına geliyor. Teknolojik cihazlar için kullanıldığı zaman, herhangi bir kritik soruna sahip olmayan, ikinci el ürünlerin kapsamlı testlerden geçirilerek sıfır ürün performansına çok yakın hale getirilmesini ifade ediyor.

Novo Mobil güvencesi ile sunulan yenilenmiş cep telefonu ve tablet gibi ürünler, kullanıcılara uygun fiyatla teknolojiye erişme imkanı verirken, satın aldıkları ürünlerin de sıfır bir cihaza çok yakın performans göstereceğini de garanti ediyor.

Yenilenmiş Cep Telefonları Hangi Aşamalardan Geçiyor?

Refurbished cihazlar, ilk olarak ürünün tanılaması ve telefon hasar tespiti ile başlayan bir süreçten geçiyor. Tanılama sırasında, ürünün ikinci el piyasasındaki fiyatı, durumu ve diğer konular göz önünde bulundurularak bir fiyat analiz teklifi hazırlanıyor.

Fiyatlandırma sonucunda kullanıcıdan alınan ürün, özel programlar aracılığıyla verilerden arındırılıyor. İçindeki veriler tamamen silinerek geri getirilemez hale sokuluyor. Bu sayede, cihazın yeni sahibinin geçmiş verilere erişiminin önüne geçiliyor. Cep telefonu, yazılımsal olarak adeta sıfır bir telefon haline getiriliyor.

Novo Mobil güvencesi ile özel testlere sokulan cihazlarda hasarlı ve düşük performans gösteren parçalar belirleniyor. Uzman ekipler tarafından incelenen bu parçalar, orijinal veya onaylı muadil yedek parçalar ile değiştiriliyor. Yine aynı şekilde, cihazın kozmetik görünümündeki, çizik, darbe ve benzeri hasarlar onarılıyor. Her biri özel olarak raporlanan ve uzmanlar tarafından gerçekleştirilen bu işlemler neticesinde, sıfır cihaz performansına çok yakın ürünler ortaya çıkıyor. Novo Mobil, gerek donanım ve yazılımsal performans, gerekse kozmetik açıdan en iyi ürünleri almanızı sağlıyor.

Refurbished Apple telefon modelleri de dahil olmak üzere, her ürüne en az bir yıl garanti sunan Novo Mobil, aldığınız cihazın her zaman en iyisi olması adına gereken her şeyi özenle yerine getiriyor.

Şeffaf Raporlar ile Aldığınız Ürüne Güvenebilirsiniz

Novo Mobil güvencesi ile satın alabileceğiniz yenilenmiş cep telefonları, şeffaf bir raporlama ile satışa sunuluyor. Telefon üzerinde gerçekleştirilen işlemler, cihaza dair tanılama, verilerin silinmesi ve buna benzer tüm adımlar kapsamlı bir rapor ile anlatılıyor. Satın aldığınız ürün hakkında her şeyi bilmeniz, böylece aklınıza herhangi bir soru işareti kalmaması sağlanıyor.

Dünyada her geçen gün daha fazla tercih edilen refurbished telefonlar, elektronik atıkların azaltılması ve karbon ayak izinin düşürülmesi için büyük önem taşıyor. Cihazların ilk günkü performansı ile satışa sunulabilmesini sağlayan Novo Mobil ile bütçenize uygun yenilenmiş cep telefonu fiyatlarıyla teknolojiye erişebileceğiniz gibi doğanın korunmasına da katkı sağlayabilirsiniz.

Farklı Marka ve Modellerde Yenilenmiş Cep Telefonu Seçenekleri

Uzman ekibi ve bakanlık onaylı sertifikaları ile refurbished cihaz hizmeti sunan Novo Mobil ile farklı marka ve model seçeneklerini bulabilirsiniz. Apple yenilenmiş telefon seçeneklerinden, Huawei, Samsung, Xiaomi gibi sektörün devi olan diğer firmalara kadar çok sayıda alternatif sizi bekliyor.

Her zaman yüksek müşteri memnuniyetini, en iyi fiyatlar ve uzun süreli garantiler ile sunan Novo Mobil, ikinci el fiyatına sıfır kalitesine çok yakın ürünlere erişebilmenizi sağlıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR